Outbound -> Brooklyn

Trip Information

Stops:
Times:
Mondawmin Metro Station Bay 3
12:21 AM
Gwynns Falls Pkwy & Pulaski St Fs Wb
12:22 AM
Warwick Ave & Gwynns Falls Pkwy Fs
12:23 AM
Warwick Ave & Windsor Ave Opp Sb
12:24 AM
Warwick Ave & Coppin State University Mid Sb
12:24 AM
North Ave & Thomas Ave Fs Wb
12:25 AM
North Ave & Ashburton St Wb
12:26 AM
North Ave & Rosedale St Wb
12:28 AM
Bloomingdale Rd & Rosedale St Sb
12:28 AM
Bloomingdale Rd & Brighton St Sb
12:29 AM
Bloomingdale Rd & Presstman St Sb
12:29 AM
Bloomingdale Rd & Belmont Ave Sb
12:29 AM
Bloomingdale Rd & Winchester St Sb
12:30 AM
Poplar Grove St & Riggs Ave Sb
12:30 AM
Poplar Grove St & Lafayette Ave Sb
12:30 AM
Poplar Grove St & Franklintown Rd Sb
12:31 AM
Edmondson Ave & Longwood St Wb
12:31 AM
Hilton St & Culver St Sb
12:34 AM
Hilton St & Kossuth St Sb
12:34 AM
Hilton St & Baltimore St Sb
12:35 AM
Hilton St & Massachusetts Ave Sb
12:35 AM
Hilton St & Frederick Ave Sb
12:36 AM
Caton Ave & Kingsley St Fs Sb
12:37 AM
710 Caton Ave & Mary Sue Plant Sb
12:38 AM
Caton Ave & Wilkens Ave Sb
12:39 AM
Caton Ave & Wilkens Ave Fs Sb
12:39 AM
Caton Ave & Benson Ave Sb
12:41 AM
3320 Benson Ave & Catholic Charities Wb
12:41 AM
3431 Benson Ave Opp Wb
12:41 AM
Knecht Ave & John Ave Eb Fs
12:44 AM
Joh Ave & Vero Rd Fs Eb
12:45 AM
1400 Joh Ave Eb
12:46 AM
Joh Ave & Bloomfield Ave Fs Eb
12:47 AM
Patapsco Ave & James St Fs Sb
12:47 AM
Patapsco Ave & Nieman Ave Fs Eb
12:49 AM
Patapsco Ave & Lorena Ave Fs Eb
12:49 AM
Patapsco Ave & Elizabeth Ave Eb
12:50 AM
Patapsco Ave & Hollins Ferry Rd Eb
12:51 AM
Patapsco Ave & Malview Ave Opp Eb
12:51 AM
Patapsco Ave & Annapolis Rd Fs Eb
12:52 AM
Patapsco Ave & Magnolia Ave Fs Eb
12:53 AM
Patapsco Ave & Marmenco Ct Fs Eb
12:53 AM
Patapsco Light Rail Station Bay 1
12:54 AM
601 Patapsco Ave Eb
12:55 AM
Patapsco Ave & Potee St Mb Eb
12:58 AM
Patapsco Ave & 2nd St Eb
12:58 AM
Patapsco Ave & 4th St Eb
12:59 AM
Patapsco Ave & 6th St Eb
12:59 AM
Patapsco Ave & Brooklyn Ave Eb
7:00 PM
Patapsco Ave & 9th St Eb
7:00 PM
Patapsco Ave Btwn St Victor St & 10th St Eb
7:00 PM
10thst & Jeffrey St Fs Sb
7:00 PM
10th St & Stoll St Sb
7:00 PM
10th St & Renick Ct Opp Sb
7:00 PM
Brooklyn Homes Am Layover Nb
7:00 PM