Inbound -> Downtown

Trip Information

Stops:
Times:
Saint Paul St & 22nd St Sb
8:27 AM
Saint Paul St & North Ave Fs Sb
8:29 AM
Saint Paul St & Penn Station Fs Sb
8:31 AM
Saint Paul St & Preston St Sb
8:33 AM
Saint Paul St & Biddle St Fs Sb
8:33 AM
Saint Paul St Between Chase St & Eager St Sb
8:34 AM
Saint Paul St & Madison St Sb
8:36 AM
Saint Paul St Between Monument St & Centre St Sb
8:37 AM
Saint Paul Pl & Mulberry St Mb Sb
8:39 AM
Saint Paul Pl & Saratoga St Sb
8:40 AM
Saint Paul Pl & Lexington St Sb
8:41 AM
Saint Paul St & Fayette St Fs Sb
8:42 AM
Light St & Redwood St Sb
8:43 AM
Light St Between Lombard St & Pratt St Mb Sb
8:44 AM
Charles St & Hyatt Nb
8:47 AM
Charles St & Camden
8:48 AM