Inbound -> Downtown

Trip Information

Stops:
Times:
University Pkwy & Saint Paul St Sb
6:22 PM
Saint Paul St & 31st St Sb
6:24 PM
Saint Paul St & 29th St Sb
6:25 PM
Saint Paul St & 27th St Sb
6:26 PM
Saint Paul St & 25th St Sb
6:27 PM
Saint Paul St & 22nd St Sb
6:29 PM
Saint Paul St & North Ave Fs Sb
6:31 PM
Saint Paul St & Penn Station Fs Sb
6:32 PM
Saint Paul St & Preston St Sb
6:33 PM
Saint Paul St & Biddle St Fs Sb
6:34 PM
Saint Paul St Between Chase St & Eager St Sb
6:35 PM
Saint Paul St & Madison St Sb
6:36 PM
Saint Paul St Between Monument St & Centre St Sb
6:37 PM
Saint Paul Pl & Mulberry St Mb Sb
6:38 PM
Saint Paul Pl & Saratoga St Sb
6:39 PM
Saint Paul Pl & Lexington St Sb
6:40 PM
Saint Paul St & Fayette St Fs Sb
6:40 PM
Light St & Redwood St Sb
6:41 PM
Light St Between Lombard St & Pratt St Mb Sb
6:43 PM
Charles St & Hyatt Nb
6:45 PM
Charles St & Camden
6:46 PM